Náš nový Ski klub Valašské Meziříčí (SKVM) vznikl oficiálně 8.4.2016.
Hlavní náplní je běžecké lyžování, kterému se většina našich členů věnuje již několik let.
V současné době naše členská základna čítá šedesát dva členů a realizační tým, který se stará o chod klubu.
Běžeckému lyžování se v našem klubu můžou věnovat děti již od svých šesti let, nad odbornou přípravou všech našich svěřenců dohlíží trojice zkušených trenerů se svými asistenty.
Samozřejmostí je také odborná způsobilost trenérů, kteří mají platnou trenérskou licencí.
Na naších facebookových stránkách si můžete prohlédnout jak výsledky z účastí na různých závodech, tak i mimosezóní přípravu zahrnující pohybovou všestranost a zábavu pro naše členy.

V případě bližšího zájmu o činnost klubu a členství, využijte e-mailovou adresu uvedenou na stránce kontaktů.

Odkaz na stránky SLČR, zde..